Might and Glory: Kingdom War

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 98,7 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma My.com B.V.
Düşmanlarınızı yenmek ve zorlu karşılaşmaların galibi olmak için bu başarılı oyuna sahip olun.

Stratejik oyun temelleri üzerine kurulmuş olan Might and Glory: Kingdom War mobil oyununu IOS cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İlk olarak kendinize güçlü ve korunaklı bir kale inşa edin ve kalenizi askerleriniz ile donatın. Daha sonrasında kalenizi ve askerlerinizi büyük savaşlara karşı güçlendirin. 

Hükmünüz altında gelişen güzel krallık, kıtanın büyülü kaynakları için haşin bir mücadelenin merkezine dönüşür. Göreviniz, bu çok eski yerlerin kural tanımayan büyülerine hükmetmek, güç peşinde olan diğer rakipleri geçmek ve bu topraklara terör saçan berbat Kara Şövalye?yi yenmektir. Bunu başarabilirsiniz.Bu dünyanın büyüsüyle dolu olan fevkalade kaleler ve gizemli doğanın yanı sıra hızlı ve haşin savaşlar ve birçok diğer harika özellikler yüksek kalite HD grafiklerle sunulur ve mobil strateji oyunları ile çetin savaşların tüm hayranlarının duygularını uyandıracaktır.

Savaş başladı, parlak zırhınızı giyip kudret ve şan yoluna düşmenin zamanı geldi de geçiyor. Daha ne duruyorsunuz? En iyi baş büyücülerinizin büyüleriyle desteklenen geçilmez duvarlar ve yenilmez koruyucu yapılarla kalenizi güçlendirin, diğer oyuncularla savaşın, onların kalelerini yıkıp kaynaklarını ele geçirin, durmak bilmez klanlarda bir araya gelin ve düzenli turnuvalara katılarak başarı elde edebilirsiniz. 

Might and Glory: Kingdom War indir
DİĞER SÜRÜMLER